Trumpf Style Tooling

Mate Logo

Mate, Trumpf marka makinalarınız için yüksek performanslı serisi NEXT™ kartuş tipi takım sistemini, kullanışlı Mate QuickLock™ serisi ve ekonomik Trumpf stili takımları sunmaktadır.

M4PM™ Takım Çeliği

Mate 2012 yılı sonundan bu yana, Trumpf stili takımlarda standart olarak orijinal çelikten çok dah üstün performanslı, takımlarınızın çok daha uzun süre parformansını korumasına olanak veren M4PM™ çeliği kullanmaktadır.

Mate’in Trumpf kullanıcıları için ürettiği M4PM uzun ömürlü yüksek hızlı takım çeliği, sürtünme kuvvetine karşı dayanımı arttırmak için geliştirilmiştir. Bu sayede güvenilir,  istikrarlı ve uzun ömürlü takımlar üretilmiştir.

M4PM;  içerik olarak özel bir karışım ve 3 defa ısıl işlem uygulanarak  üretilen bir malzemedir. Test sonuçlarında, punch takımları için kullanılacak en iyi malzeme olduğu belgelenmiştir. M4PM yüksek hızlı takım çeliğinden üretilen takımları kullanan Trumpf kullanıcıları, diğer malzemelerden üretilen takımlara göre, yenilemeye gerek kalmadan 2 kat daha fazla vuruş yapabildiklerini belirtmişlerdir.

M4PM Takım Çeliği Konvansiyonel Takım ÇeliğiM4PM™ takım çeliğinin sağladığı avantajlar başlıca;

  • Genel takım harcamalarını düşürür,
  • Makinanızın çalışma ömrünü artırır.
  • Ürünlerin kalitesini arttırır
  • Daha az takım bakımına ihtiyaç duyar.

Bu avantajlar sayesinde daha düşük işletme maliyetleri sağlar.